DonaCie Kroegen(speur)tocht

Inloggen
Met trots presenteren wij de Donacie kroegen(speur)tocht! Nodig iedereen uit die je kent, want dit de perfecte kans om je vrienden kennis te laten maken met Variscopic! VVV’tjes, huisgenoten, ploeg/clubgenoten, je lover, iedereen is welkom!
Tijdens deze kroegentocht ga je niet zomaar van kroeg naar kroeg. Door raadsels op te lossen vind je met je groep de weg naar de volgende kroeg. En vergeet niet om vervolgens lekker te 'hydrateren' in de kroegen ;) !
De activiteit is op 2 december en start stipt om 20.00u bij station Delft (boven). Deelname kost 3.50 pp en de opbrengst gaat naar ons goede doel van dit jaar: Kiddy Good Pills. De groepsgrootte is 4-8 man.
Groetjes, DonaCie
Nulla Mala Medicamenta
Ps. Mocht je echt pas later aan kunnen haken dan is dat mogelijk, mail dan naar donacie@variscopic.nl