Bijles: Vraag en Aanbod

Dit is op het moment de vraag en het aanbod naar bijles: 

Aanbod

Vak Aanbod (met behaalde cijfer)
KT1001

Tomas Heemskerk - 9.0 - tomasheemskerk@gmail.com

MATLAB - Arya Baban - 8.1 - aryababan@hotmail.com

Fenne van der Zwaard - 9.0 - fennevanderzwaard@outlook.com

Jennifer Juch MATLAB - 9.6 - jenniferjuch@live.nl

Lalot Gunneman MATLAB - 8.5 - lalot.gunneman@gmail.com

Janne Luijten MATLAB - 10
                       Wiskunde 1 - 7.5 -  janneluijten@hotmail.com
                       Wiskunde 2 - 8.0

KT1102

Tomas Heemskerk - 8.5 - tomasheemskerk@gmail.com

Fenne van der Zwaard - 8.5 - fennevanderzwaard@outlook.com

KT1302

Tomas Heemskerk - 8.4 - tomasheemskerk@gmail.com

KT1401

Tomas Heemskerk - 8.1 - tomasheemskerk@gmail.com

Joris Behr - 7.7 - joris.behr1@gmail.com

Feline Steup - 7.5 - felinesteup@gmail.com

Fenne van der Zwaard - 7.6 - fennevanderzwaard@outlook.com

Lalot Gunneman - 8,0 - lalot.gunneman@gmail.com

KT1501

Tomas Heemskerk - 9.5 - tomasheemskerk@gmail.com

Maxime van Kekem - 8.0 - maximevankekem@gmail.com

Feline Steup - 8.5 - felinesteup@gmail.com

Fenne van der Zwaard - 8.5 - fennevanderzwaard@outlook.com

KT1601

Fenne van der Zwaard - 7.5 - fennevanderzwaard@outlook.com

Joyce Rijs - 8.0 - joyce.rijs@hotmail.com

Myrthe van Haaften - 9.1 - mfvanhaaften@gmail.com

Francien Bax - 7.5 - francienbax1802@gmail.com

KT1701

Myrthe van Haaften - 8.4 - mfvanhaaften@gmail.com

KT1801

Myrthe van Haaften - 8.2 - mfvanhaaften@gmail.com

Francien Bax - 9.1 - francienbax1802@gmail.com

Julia Binder - 8.0 - julia@binder.nl

KT 1952 Jennifer Juch (Abstract) - 7.5 - jenniferjuch@live.nl

 

Vak Aanbod (met behaalde cijfer)
KT2101

Francien Bax - 7.8 - francienbax1802@gmail.com

Lalot Gunneman Technische Deel - 8,0 - lalot.gunneman@gmail.com

Janne Luijten - 8.7 - janneluijten@hotmail.com

KT2201 Francien Bax - 8.5 - francienbax1802@gmail.com
KT2301

Francien Bax - 8.6 - francienbax1802@gmail.com

KT2401

Neem contact op met onderwijs@variscopic.nl

Feline Steup - 8.0 - felinesteup@gmail.com

KT2501

Feline Steup - 8.0 - felinesteup@gmail.com

Fenne van der Zwaard - 7.5 - fennevanderzwaard@outlook.com

KT2601 Myrthe van Haaften - 9.0 - mfvanhaaften@gmail.com
KT2800 Lalot Gunneman - 9,0 - lalot.gunneman@gmail.com
KT2851  Janne Luijten - 9.0 - janneluijten@hotmail.com

 

Vak  Aanbod (met behaalde cijfer)
KT3401 Lalot Gunneman Technische Deel - 7.5 - lalot.gunneman@gmail.com
KT3701 Lalot Gunneman - 8.5 - lalot.gunneman@gmail.com

 

Velden met een * zijn verplicht.

Aanmelden